Майже рік, як в Україні з’явився зв’язок 4-го покоління – славнозвісний 4G, але до цього часу дехто запитує: а навіщо? Є ж 3G, нормально працює, у чому сенс напружуватися й змінювати SIM-карту на USIM? Як кажуть маркетологи, сенс у кращому клієнтському досвіді. А якщо сказати простіше – з 4G ми отримуємо більше за ті ж самі гроші.

Краще покриття

Коли мобільні оператори переводили свою мережу на 4G, вони не просто щось там перемикали в обладнанні, але й встановлювали нове. За словами технічного директора Vodafone Україна Євгена Фрунзи, базові станції 4G будували у рекордному темпі в місцях найбільшого навантаження на мережу. Це, звичайно ж, усі обласні центри, великі та малі міста. На сьогодні вже понад 45% населення України охоплено високошвидкісним мобільним Інтернетом.

Тобто, поки основна маса абонентів ділить між собою 3G-мережу, ті, хто не полінувався і поміняв сімку, користуються швидшим інтернетом.

Стабільна передача

У мережі 4G кращий пінг. Що це означає? Ping – це проміжок часу, за який ваш смартфон отримує відповідь від запитуваного ресурсу (сервера). Чим менше ping, тим швидше відбувається інтернет-з’єднання, а отже, менше «провалів» у зв’язку.

Перегляд відеороликів, прослуховування онлайн-аудіоподкастів і навіть онлайн-ігри – усе це працює і на 3G. Але на 4G ці речі працюють стабільніше. Відео не підвисає, подкасти не запинаються, і ворог не пристрелить вас через раптові «лаги».

«Заливка» без проблем

Ніщо так не пригнічує сучасну людину, як повільна заливка фотографій в Instagram. У 4G-мережі це відбувається в 7 разів швидше, ніж у 3G.

Для професійних фотографів це взагалі величезне полегшення в роботі. Але і для нас, простих смертних, можливість миттєво поділитися «луком» теж гріє серце.

4G реально швидший

Значно швидший – як та блискавка. І зауважте, що сайти стають все більш «важкими», відеоконтент – усе популярнішим, а людей зі смартфонами – все більше.

Світ готується перейти в еру 5G, так що немає сенсу сидіти на морально застарілій технології, тим більше, що замінити сімку просто, швидко й дешево. Так що радимо сходити до магазину Vodafone й поміняти свою стареньку-сімку на сучасний і швидкий USIM.

Як поміняти сімку?

Якщо ви є контрактним абонентом, то зміна SIM-карти безкоштовна, тільки паспорт не забудьте.

Якщо у вас карта передплати, просто купіть стартовий пакет в будь-якому магазині Vodafone і самостійно, зателефонувавши на 222, замініть карту через кол-центр. Або ще простіше: заповніть форму на сайті і нову USIM-карту безкоштовно доставлять у вашу поштову скриньку: https://www.vodafone.ua/uk/4g-order

Не гальмуйте, переходьте на 4G!