Компанія «Альфа Страхування» спеціально для абонентів Київстар розробила програму по страхуванню мобільних телефонів. Максимальна сума страхової виплати за програмою 15 тисяч гривень.

«Оформити страховку на випадок пошкодження або втрати мобільного телефону можна в брендових магазинах Київстар. Ця пропозиція доступна для клієнтів передплаченого та контрактного обслуговування, а також для бізнес клієнтів», — коментує директор з роздрібних продажів Київстар Ольга Смисленова.

Застрахувати можна будь який мобільний телефон: як новий, так і бувший у використанні. І не лише телефон, але й будь який гаджет з GSM-модулем: смартфон, планшет, смарт-годинник, та ін. Для цього абоненту потрібно надати інформацію про модель гаджету, зазначити його номер та код IMEI. Консультанти магазинів допоможуть вибрати пакет страхових послуг, а процедура активації займе лічені хвилини. Розмір страхової компенсації захисту залежить від обраного пакету та складає, в середньому, 10-12,5% від ціни телефону. Строк дії страхового пакету 1 рік, з можливістю продовжити термін на такий же період.

Абоненти можуть застрахуватись від крадіжок, втрат, пошкоджень телефонів, як от  розбиття екрану, потрапляння в телефон рідини та ін. Вартість ремонту при функціональній несправності телефону, а також виплати при пошкодженнях телефону компенсуються протягом усього строку дії договору, навіть, якщо ці страхові випадки повторюються. В усіх страхових пакетах, крім основної суми компенсації, також  передбачено відшкодування абоненту витрат на мобільний зв’язок у випадках, якщо зловмисники скористаються послугами по телефону, який було викрадено, чи загублено.

Оформити страховку на мобільний телефон можна в магазинах Київстар, список яких  доступний за посиланням: https://insure.kyivstar.ua/stores.